LOREM IPSUM DOLOR

Telefon: +48 22 870 39 38 | Mail: hermes@hermes-travel.pl

ZIEMIA ŚWIĘTA – JORDANIA
DROGAMI MOJŻESZA I CHRYSTUSA - 10 DNI

5270 zł 100 USD

Drogami Mojżesza i Chrystusa

TRASA

Tel Aviv – Cezarea – Haifa – Nazaret – Góra Błogosławieństw – Tabgha – Kafarnaum – Jezioro Galilejskie – Kana Galilejska – Jerash – Amman – Madaba – Góra Nebo – Petra – Masada – Morze Martwe – Betlejem – Jerozolima – Ein Karem – Jaffa – Tel Aviv

TERMIN

10 dni

PROGRAM PIELGRZYMKI

1 DZIEŃ

Zbiórka na Lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy Kaplicy Lotniskowej, spotkanie z przedstawicielem biura, Msza św. Wylot do Tel Avivu. Po przylocie przejazd do hotelu w Nazarecie, zakwaterowanie (3 noce), gorąca obiadokolacja, nocleg.

2 DZIEŃ

Po śniadaniu wyjazd w trasę. W programie dnia zwiedzanie CEZAREI; przejazd do HAIFY – Góra Karmel (Sanktuarium Stella Maris), panorama portu. Zwiedzanie NAZARETU – bazylika Zwiastowania, w krypcie której znajduje się dom Maryi Panny; przejście do Źródła Matki Boskiej. Wieczorem powrót do hotelu, gorąca obiadokolacja, nocleg.

3 DZIEŃ

Po śniadaniu wyjazd w trasę; na początek wjazd na GÓRĘ BŁOGOSŁAWIEŃSTW. Przejazd do miejscowości TABGHA – miejsca cudu rozmnożenia chleba i ryb; KAFARNAUM: dom św. Piotra oraz przejażdżka łodzią po JEZIORZE GALILEJSKIM. Pobyt w KANIE GALILEJSKIEJ. Wieczorem powrót do hotelu, gorąca obiadokolacja, nocleg.

4 DZIEŃ

Po śniadaniu przejazd na granicę izraelsko – jordańską. Po odprawie granicznej przejazd do JERASH, zwiedzanie miasta. Po południu spacer po miejscowości AMMAN. Wieczorem przyjazd do hotelu w Ammanie, zakwaterowanie (2 noce), gorąca obiadokolacja, nocleg.

5 DZIEŃ

Po śniadaniu przejazd do MADABY. Następnie wjazd na GÓRĘ NEBO – panorama doliny rzeki Jordan i Ziemi Świętej. Wieczorem powrót do hotelu, gorąca obiadokolacja, nocleg.

6 DZIEŃ

Po śniadaniu wyjazd w trasę. W programie: pobyt w PETRZE - zwiedzanie starożytnych grobowców Nabatejczyków. Przekroczenie granicy jordańsko – izraelskiej. Wieczorem przyjazd do hotelu w Ejlacie, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

7 DZIEŃ

Po śniadaniu przejazd do MASADY, wjazd kolejką linową do tutejszej twierdzy. Msza św. W dalszej kolejności przejazd nad MORZE MARTWE. Wieczorem przyjazd do hotelu w Betlejem, zakwaterowanie (3 noce), gorąca obiadokolacja, nocleg.

8 DZIEŃ

Po śniadaniu zwiedzanie BETLEJEM – bazylika Narodzenia Pańskiego, wizyta w Grocie Mlecznej; czas wolny. W drugiej części dnia zwiedzanie JEROZOLIMY. W programie: Ściana Płaczu, zwiedzanie kościoła św. Anny oraz przejście Drogą Krzyżową, Wspólna modlitwa w bazylice Grobu Pańskiego. Wieczorem powrót do hotelu, zakwaterowanie, gorąca obiadokolacja, nocleg.

9 DZIEŃ

Po śniadaniu dalsze zwiedzanie JEROZOLIMY: Góra Oliwna, kościoły Pater Noster i Dominus Flevit, Ogrody Getsemani. Wejście na Górę Syjon, zwiedzanie Wieczernika, grobu króla Dawida oraz kościoła św. Piotra in Gallicantu. Przejazd do EIN KAREM – miejsca gdzie urodził się Jan Chrzciciel. Przyjazd do JAFFY – spacer. Wieczorem powrót do hotelu, gorąca obiadokolacja, nocleg.

10 DZIEŃ

Około godz. 12.00 wykwaterowanie; czas wolny na plaży. Popołudniu transfer na lotnisko, wylot do Warszawy, zakończenie pielgrzymki.

CENA

od 5 270 zł + 100 usd

ZAPYTAJ NAS O TĄ PIELGRZYMKĘ