LOREM IPSUM DOLOR

Telefon: +48 22 870 39 38 | Mail: hermes@hermes-travel.pl

CZECHY
ODDAJĄC CZEŚĆ PRASKIEMU JEZULATKOWI - 3 DNI

790 zł 1600 CZK

Oddając cześć Praskiemu Jezulatkowi

TRASA

Praga – Wambierzyce

TERMIN

3 dni

PROGRAM PIELGRZYMKI

1 DZIEŃ: WYJAZD - PRAGA

Godz. 01.00 podstawienie autokaru przed parafię, godz. 01.30 wyjazd w trasę. Około godz. 13.00 przyjazd do PRAGI – zwiedzanie miasta: Hradczany (Stary Pałac Królewski, bazylika św. Jerzego, Złota Uliczka, Wieża Daliborka). W dalszej części dnia wejście do katedry św. Wita z gotycką kaplicą św. Wacława; przejście na Malą Stranę – Msza św. w klasztorze Praskiego Jezulatka. Zwiedzanie Katedry św. Mikołaja i Placu Małostrańskiego. Około godz.18.00 rejs statkiem po Wełtawie z gorącą obiadokolacją na pokładzie. Na koniec dnia udział w spektaklu „Śpiewające Fontanny”. Wieczorem przyjazd do hotelu w okolicach Pragi, zakwaterowanie (2 noce), gorąca obiadokolacja, nocleg.

2 DZIEŃ: PRAGA

Po śniadaniu drugi dzień zwiedzania PRAGI. Na początek Msza św. w Klasztorze Praskiego Jezulatka. W dalszej kolejności zwiedzanie Starego Miasta: Brama Prochowa, Droga Królewska (ulica Celetna z zabytkowymi kamieniczkami, rynek Starego Miasta, kościół Matki Boskiej przed Tynem i Ratusz Staromiejski z zegarem „Orloj”, ulica Karlova, Klementinum, Most Karola, Plac Wacława). Wieczorem powrót do hotelu, gorąca obiadokolacja, nocleg.

3 DZIEŃ: WAMBIERZYCE - WYJAZD

Po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną do Polski. W programie dnia wizyta w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w WAMBIERZYCACH – Msza św., czas wolny, zwiedzanie z lokalnym duszpasterzem. Przyjazd przed parafię w późnych godzinach wieczornych, zakończenie pielgrzymki.

CENA

od 790 zł + 1600 koron czeskich

ZAPYTAJ NAS O TĘ PIELGRZYMKĘ