LOREM IPSUM DOLOR

Telefon: +48 22 870 39 38 | Mail: hermes@hermes-travel.pl

MEKSYK - KUBA
PIELGRZYMKA DO MATKI BOSKIEJ Z GUADELUPE - 14 DNI

7690 zł 1470 USD

Pielgrzymka do Matki Boskiej z Guadelupe

TRASA

Warszawa – Mexico City – Rezerwat Xochimilco – Guadelupe – Piramidy Teotihuacan – Puebla – Cuernavaca – Taxco – Guadelupe – Mexico City – Hawana – Dolina Vinales – Guama – Cienfuegos – Trinidad – Santa Clara – Varadero (2 dni) – Hawana – Warszawa

TERMIN

11 dni

PROGRAM PIELGRZYMKI

1 DZIEŃ: WYLOT

Zbiórka na lotnisku Okęcie w Warszawie przy Kaplicy Lotniskowej, spotkanie z przedstawicielem biura, Msza św. Wylot do Meksyku z przesiadką. Przylot do Meksyku. Transfer do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

2 DZIEŃ: MEKSYK - XOCHIMILCO

Po śniadaniu zwiedzanie MEXICO CITY: strefa archeologiczna Templo Mayor oraz Pałac Narodowy, Plaza de la Constitucion (zwany Zocalo), Katedra Metropolitana, Chapultepec Park. Po południu zwiedzanie Muzeum Antropologicznego. Przejazd do Naturalnego Rezerwatu Biosfery w dzielnicy XOCHIMILCO. Wieczorem powrót do hotelu, nocleg.

3 DZIEŃ: GUADALUPE - TEOTIHUACAN

Po śniadaniu przejazd i zwiedzanie Placu Trzech Kultur. Nawiedzenie Bazyliki Matki Boskiej z GUADALUPE. Przejazd do TEOTIHUACAN. Zespół architektoniczny: Piramidy Słońca i Księżyca, pałac Quetzalpapalotla, świątynia Pierzastego Węża, Droga Umarłych, cytadela. Przyjazd do hotelu w okolicach Puebla, obiadokolacja, nocleg.

4 DZIEŃ: PUEBLA - CUERNAVACA

Po śniadaniu zwiedzanie „Miasta Aniołów” – PUEBLA - Casa del Alfenique, Katedra, kościół Św. Dominika - Msza św, Słodka Uliczka, rynek El Parian. Wyjazd do Taxco, postój w CUERNAVACA. Wieczorem przyjazd do hotelu w okolicach Monte Taxco, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

5 DZIEŃ: TAXCO - GUADALUPE

Po śniadaniu zwiedzanie TAXCO. Msza św. Powrót do miasta Meksyk – pożegnanie z Bazyliką Matki Bożej z GUADALUPE. Przyjazd do hotelu w okolicach Mexico City, zakwaterowanie, gorąca obiadokolacja, nocleg.

6 DZIEŃ: WYLOT NA KUBĘ

Śniadanie, wyjazd na lotnisko – odlot na Kubę. Transfer do hotelu w Hawanie, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

7 DZIEŃ: HAWANA

Po śniadaniu zwiedzanie Starej HAWANY – Kapitolu, Parku Centralnego, Kościół św. Franciszka z Asyżu, Pasaż Prado, Starówka. Szlak Hemingwaya m. in.: Hotel Ambos Mundos. Plac Broni, Kościół św. Franciszka z Asyżu. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

8 DZIEŃ: VINALES

Śniadanie. Przejazd do Doliny Tytoniowej Vinales. Wizyta fabryce tytoniu, „Mural Prehistorii”, rejs podziemną rzeką Cueva del Indio w jaskini. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

9 DZIEŃ: GUAMA - CIENFUEGOS

Po śniadaniu przejazd w kierunku słynnej Zatoki Świń do GUAMA. Przejazd do hotelu w Trinidad. Po drodze zwiedzanie CIENFUEGOS. Wieczorem przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

10 DZIEŃ: TRINIDADU - SANTA CLARA - VARADERO

Po śniadaniu zwiedzanie TRINIDADU. Przejazd do SANTA CLARA, mauzoleum Che Guevary. Msza Święta. Przejazd do VARADERO, zakwaterowanie w hotelu z opcją wyżywienia all inclusive, nocleg.

11-12 DZIEŃ: VARADERO

Po śniadaniu pobyt w kurorcie VARADERO z formułą all inclusive. Wieczorem Msza św. w hotelu.

13 DZIEŃ: VARADERO

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu Bezpośredni przejazd na lotnisko w Hawanie. Wylot do Warszawy z przesiadką w jednym z portów europejskich.

14 DZIEŃ: PRZYLOT

Przylot do Warszawy, zakończenie pielgrzymki.

CENA

od 7 690 zł + 1470 USD

ZAPYTAJ NAS O TĄ PIELGRZYMKĘ