LOREM IPSUM DOLOR

Telefon: +48 22 870 39 38 | Mail: hermes@hermes-travel.pl

WŁOCHY
SZLAKIEM CUDÓW EUCHARYSTYCZNYCH - 9 DNI

2320 zł 90 EURO

Szlakiem Cudów Eucharystycznych

TRASA

Kahlenberg – Wenecja – Padwa – Siena – Rzym – Watykan – Viterbo – Bolsena – Orvieto

TERMIN

9 dni

PROGRAM PIELGRZYMKI

1 DZIEŃ: WYJAZD - BRATYSŁAWA

Godz. 06.00 podstawienie autokaru przed parafię, godz. 06.30 wyjazd w trasę. Około 14.00 obiad w restauracji na terenie Polski, w godzinach wieczornych przyjazd do hotelu w Bratysławie, zakwaterowanie, nocleg; kolacja we własnym zakresie.

2 DZIEŃ: KAHLENBERG

Wyjazd z hotelu we wczesnych godzinach rannych (śniadanie w formie suchego prowiantu lub w restauracji w bardzo wczesnych godzinach), jazda przez Austrię w kierunku Włoch; krótki pobyt na wzgórzu KAHLENBERG (Msza św. w kościele polskim). Wieczorem przyjazd do hotelu w Lido di Jesolo, zakwaterowanie, gorąca obiadokolacja, nocleg.

3 DZIEŃ: WENECJA - PADWA

Po śniadaniu przejazd do WENECJI – miasta setek kanałów, tysięcy uliczek oraz tylko jednego placu – Placu Świętego Marka uważanego za „salon Europy”; spacer do Mostu Westchnień, Wieży Zegarowej, zwiedzanie Bazyliki Św. Marka (pobyt przez około 3 godziny); przejażdżka tramwajem wodnym. Wczesnym popołudniem wyjazd do PADWY – w programie: Bazylika Św. Antoniego z grobem Świętego, Msza św. Wieczorem przyjazd do hotelu w Montecatini Terme, gorąca obiadokolacja, nocleg.

4 DZIEŃ: SIENA

Po śniadaniu przejazd do SIENY – kościół franciszkanów, w którym miał miejsce cud Eucharystyczny oraz zachwycająca katedra z dziełami m.in. Michała Anioła i Donatella; Msza św. Wieczorem przyjazd do hotelu w okolicy Rzymu, zakwaterowanie (3 noce), gorąca obiadokolacja, nocleg.

5 DZIEŃ: WATYKAN - RZYM

Wyjazd z hotelu we wczesnych godzinach rannych (śniadanie w formie suchego prowiantu lub w restauracji w bardzo wczesnych godzinach), w programie dnia pobyt w WATYKANIE – na początek udział w audiencji generalnej z Ojcem Świętym Franciszkiem. W drugiej części dnia zwiedzanie RZYMU Antycznego: Forum Romanum, Koloseum, Kapitol, Panteon, Plac Wenecki, Piazza Navona oraz spacer do Fontanny di Trevi i Schodów Hiszpańskich. Wieczorem powrót do hotelu, gorąca obiadokolacja, nocleg.

6 DZIEŃ: RZYM

Po śniadaniu w hotelu przejazd do WATYKANIE – zwiedzanie Bazyliki Świętego Piotra oraz nawiedzenie grobu Świętego Jana Pawła II. Na koniec dnia zwiedzanie Katedry Świętego Jana Chrzciciela na Lateranie. Wieczorem powrót do hotelu, gorąca obiadokolacja, nocleg. Miejsce odprawienia Mszy Św. – do ustalenia.

7 DZIEŃ: VITERBO - BOLSENA - ORVIETO

Po wczesnym śniadaniu w hotelu wyjazd do VITERBO – w programie: Pałac Papieski, w którym było najdłuższe konklawe, BOLSENY – miasto Cudu Eucharystycznego oraz ORVIETO – tutejszą katedrę gotycką zaczęto wznosić na pamiątkę Cudu z Bolseny; w mieście tym do dziś przechowywany jest cudowny korporał. Wieczorem przyjazd do hotelu w okolicach Rimini, gorąca obiadokolacja, nocleg.

8 DZIEŃ: WYJAZD - BRATYSŁAWA

Po śniadaniu w hotelu wyjazd w trasę, bezpośredni przejazd do Bratysławy; przyjazd do hotelu w późnych godzinach wieczornych, zimna kolacja, nocleg.

9 DZIEŃ: WYJAZD

Po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną; przyjazd przed parafię w późnych godzinach wieczornych, zakończenie pielgrzymki.

CENA

od 2 320 zł + 90 euro

ZAPYTAJ NAS O TĘ PIELGRZYMKĘ