LOREM IPSUM DOLOR

Telefon: +48 22 870 39 38 | Mail: hermes@hermes-travel.pl

WŁOCHY
TAM, GDZIE CUDA SĄ WIDOCZNE - 10 DNI

2520 zł 90 EURO

Tam, gdzie cuda są widoczne

TRASA

Mariazell – Asyż – Manoppello – Monte Sant’Angelo – San Giovanni Rotondo – Monte Cassino – Rzym – Watykan – Lanciano – Padwa – Wenecja

TERMIN

10 dni

PROGRAM PIELGRZYMKI

1 DZIEŃ: WYJAZD - BRATYSŁAWA

Godz. 06.30 podstawienie autokaru przed parafię, godz. 07.00 wyjazd w trasę. Około 14.00 obiad w restauracji na terenie Polski; w godzinach wieczornych przyjazd do hotelu w Bratysławie, zakwaterowanie, nocleg. Kolacja we własnym zakresie.

2 DZIEŃ: MARIAZELL

Po śniadaniu w hotelu wyjazd do MARIAZELL – Msza św. w Sanktuarium Trzech Narodów, czas wolny na indywidualną modlitwę. Wieczorem przyjazd do hotelu w Lido di Jesolo, gorąca obiadokolacja, nocleg.

3 DZIEŃ: ASYŻ

Po śniadaniu w hotelu wyjazd do ASYŻU – miasta św. Franciszka i św. Klary z autentyczną średniowieczną zabudową; w programie: Bazylika Św. Franciszka z grobem Świętego, kościół Matki Boskiej Anielskiej, Porcjunkula. Msza św. i czas wolny. Wieczorem przyjazd do hotelu w okolicy Tortoreto Lido, zakwaterowanie, gorąca obiadokolacja, nocleg.

4 DZIEŃ: MANOPELLO - MONTE SANT’ANGELO

Po śniadaniu w hotelu wyjazd do MANOPELLO – gdzie od XVI wieku przechowywane jest Volto Santo – cudowne Oblicze Jezusa Chrystusa Zmartwychwstałego odbite na chuście. Święty Ojciec Pio, który nigdy nie widział obrazu, nazwał Volto Santo z Manoppello „największym cudem, jaki mamy”… W dalszej części dnia przejazd do MONTE SANT’ANGELO – miejsce czterokrotnych objawień Archanioła Michała. Wieczorem przyjazd do hotelu w okolicy San Giovanni Rotondo, gorąca obiadokolacja, nocleg.

5 DZIEŃ: SAN GIOVANI ROTONDO - MONTE CASSINO

Po śniadaniu w hotelu pobyt w SAN GIOVANI ROTONDO – Sanktuarium Ojca Pio – stygmatyka i włoskiego świętego czczonego na całym świecie, Droga Krzyżowa. W drugiej części dnia przejazd na MONTE CASSINO – chwile zadumy na Cmentarzu Żołnierzy Polskich, zwiedzanie Opactwa Benedyktynów, Msza św. Wieczorem przyjazd do hotelu w okolicy Rzymu, zakwaterowanie (2 noce), gorąca obiadokolacja, nocleg.

6 DZIEŃ: WATYKAN

Śniadanie w formie suchego prowiantu lub w restauracji hotelowej, ale w bardzo wczesnych godzinach; przejazd do WATYKANU i udział w audiencji z Ojcem Świętym Franciszkiem. W drugiej części dnia zwiedzanie Bazyliki Świętego Piotra oraz nawiedzenie grobu Świętego Jana Pawła II. Na koniec dnia zwiedzanie Bazyliki Świętego Jana Chrzciciela na Lateranie. Wieczorem powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

7 DZIEŃ: LANCIANO

Po śniadaniu w hotelu przejazd do LANCIANO – miejsca, gdzie w VIII wieku miał miejsce Cud Eucharystyczny. To tu podczas sprawowania Mszy św., po dokonanej konsekracji, hostia stała się Ciałem, a wino przemieniło się w żywą Krew krzepnąc w pięć nierównych i różnych co do kształtu i wielkości grudek. Wieczorem przyjazd do hotelu w okolicy Rimini, zakwaterowanie, gorąca obiadokolacja, nocleg.

8 DZIEŃ: PADWA - WENECJA

Po śniadaniu w hotelu przejazd do PADWY – Bazylika Św. Antoniego z grobem Świętego, Msza św. W dalszej części dnia przyjazd do przystani w Punta Sabbioni i przejazd tramwajem wodnym do WENECJI – spacer po mieście: Plac św. Marka, Most Westchnień, Bazylika Św. Marka, Wieża Zegarowa. Wieczorem przyjazd do hotelu w Lido di Jesolo, zakwaterowanie, gorąca obiadokolacja, nocleg.

9 DZIEŃ: WYJAZD - BRNO

Po śniadaniu w hotelu wyjazd w trasę; przejazd do Czech. Wieczorem przyjazd do hotelu w okolicy Brna, zakwaterowanie, gorąca obiadokolacja, nocleg.

10 DZIEŃ: PRZYJAZD

Po śniadaniu wyjazd w trasę. Przyjazd przed parafię w godzinach wieczornych, zakończenie pielgrzymki.

CENA

od 2 520 zł + 90 euro

ZAPYTAJ NAS O TĘ PIELGRZYMKĘ