LOREM IPSUM DOLOR

Telefon: +48 22 870 39 38 | Mail: hermes@hermes-travel.pl

INDONEZJA
INDONEZYJSKIE NATCHNIENIE - 13 DNI

6150 zł 100 USD

Indonezyjskie natchnienie

TRASA

Dżakarta – Yogyakarta – Kediri – Park Narodowy Bromo Tegger Semeru – Kalibaru – Ketapang – Gilimanuk – Tanah Lot – Uluwatu – Jimbaran – Batubulan – Ubud

TERMIN

13 dni

PROGRAM PIELGRZYMKI

1 DZIEŃ: WYLOT

Spotkanie na lotnisku Okęcie. Msza św. w kaplicy lotniskowej. Odprawa bagażowo – biletowa. Wylot do Dżakarty. Przesiadka w jednym z portów lotniczych na terenie Europy lub Azji.

2 DZIEŃ: DŻAKARTA

Przylot do Indonezji. Przejazd do Katedry Wniebowzięcia NMP w Dżakarcie – Msza św. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

3 DZIEŃ: YOGYAKARTA - PRAMBANAN

Wczesne śniadanie. Transfer na lotnisko. Przelot do Yogyakarty – miasta położonego u podnóża wulkanu Merapi. Zwiedzanie hinduskiej świątyni Prambanan z kunsztownie wyrzeźbionymi płaskorzeźbami. Chwila odpoczynku na małym targu lokalnym, gdzie będzie okazja spróbowania świeżej wody z młodego kokosa, transfer do hotelu. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

4 DZIEŃ: BOROBUDUR - PAŁAC KERATON

Śniadanie. Msza św. w jednym z kościołów w Yogyakarta. Przejazd do Borobudur – największej na świecie świątyni buddyjskiej. Po wyjściu ze świątyni czas wolny na miejscowym targu, gdzie można zakupić pamiątki, następnie przejazd na degustację kawy luak – najdroższej kawy świata. Przejazd do sułtańskiego Pałacu Keraton, następnie czas wolny na ulicy Malioboro – w centrum Yogyakarta. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

5 DZIEŃ: KEDIRI - BROMO TEGGER SEMERU

Śniadanie. Przejazd pociągiem do Kediri lub Tulungagung (w zależności od dostępności biletów). Msza św. w Kościele w wiosce Puhsarang. Architektura kościoła to unikalne powiązanie stylów europejskiego i Majapahit. Po Mszy św. przejazd do Parku Narodowego Bromo Tegger Semeru. Zakwaterowanie w pensjonacie, obiadokolacja, nocleg.

6 DZIEŃ: BROMO-TEGGER-SEMERU - KALIBAR

Około godz. 1:30 w nocy wyjazd jeepami na punkt widokowy Bromo-Tegger-Semeru. Oczekiwanie na wschód słońca, który jest przepiękną grą kolorów. W miarę upływu czasu powoli zza chmur odsłaniają się stożki wulkanów: Bromo, Semru oraz Batok. Przejazd jeepami do krateru wulkanu, skąd będzie okazja odbycia lekkiego trekkingu na sam szczyt stożka wulkanicznego. Powrót do pensjonatu na śniadanie, następnie wyjazd do Kalibaru. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

7 DZIEŃ: KETAPANG - BALI - TANAH LOT

Po śniadaniu wyjazd z hotelu do Ketapang, przeprawa promowa na Bali. Przejazd z portu Gilimanuk wzdłuż wybrzeża na południe wyspy. Po drodze wizyta w świątyni hinduskiej Tanah Lot – jednej z ważniejszych na Bali. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

8 DZIEŃ: BALI - ULUWATU - JIMBARAN

Śniadanie. Msza św. Przejazd do trzech najciekawszych parków na Bali: motyli, gadów i ptaków. W parkach zobaczymy najczęściej spotykane okazy zwierząt występujące w Indonezji. Po południu przejazd do świątyni Uluwatu – majestatycznie położonej na wysokim klifie. Czas wolny na fotografowanie, następnie udamy się do amfiteatru na pokaz oryginalnego balijskiego tańca Kecak. Przejazd do wioski Jimbaran na obiadokolację na plaży (w zależności od warunków pogodowych). Powrót do hotelu na nocleg.

9 DZIEŃ: BATUBULAN - CELUK MAS - KINTAMANI - UBUD - TEGALALANG

Śniadanie. Msza św. Przejazd w okolice miejscowości Batubulan, gdzie obejrzymy pokaz tańca Baronga jeden z charakterystycznych tańców balijskich, z elementami groteskowymi. Następnie przejazd przez miejscowości Celuk, Mas, gdzie będzie okazja zapoznać się z rękodziełem lokalnym. Przejazd do wioski Kintamani, skąd rozpościera się przepiękny widok na dwa najważniejsze dl Balijczyków wulkany: Batur oraz Agung. Przerwa na lunch. Przejazd w stronę Ubud. Po drodze postój przy polach ryżowych Tegalalang. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

10/11 DZIEŃ

Śniadanie, czas na odpoczynek lub uczestnictwo w wycieczkach fakultatywnych i programach spa, obiadokolacja, nocleg.

12 DZIEŃ: POWRÓT

Śniadanie. Msza św. na zakończenie programu. Transfer na lotnisko, wylot do Polski z przesiadką w jednym z portów lotniczych w Azji lub Europie.

13 DZIEŃ: WYLOT

Przylot do Warszawy

CENA

od 6 150 zł/os + 100 USD

ZAPYTAJ NAS O TĄ PIELGRZYMKĘ