LOREM IPSUM DOLOR

Telefon: +48 22 870 39 38 | Mail: hermes@hermes-travel.pl

CHILE - ARGENTYNA
SZLAKIEM ŻYCIA OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA - 11 DNI

15640

Szlakiem życia Ojca Świętego Franciszka

TRASA

Buenos Aires – Fiesta Gaucha – Ushuaia – Park Narodowy Ziemi Ognistej – Rejs po Kanale Beagle – El Calafate – Lodowiec Perito Moreno – Fitz Roy – Cerro Torre – Park Narodowy Torres del Paine

TERMIN

11 dni

PROGRAM PIELGRZYMKI

1 DZIEŃ: WYLOT

Zbiórka na Lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy Kaplicy Lotniskowej, spotkanie z przedstawicielem biura, Msza św., odprawa bagażowa. Wylot do Buenos Aires z przesiadką w jednym z portów europejskich.

2 DZIEŃ: BUENOS AIRES

Po przylocie transfer do hotelu w okolicach Buenos Aires, zakwaterowanie, wypoczynek. W drugiej części dnia spacer po stolicy Argentyny i mieście związanym z życiem Ojca Świętego Franciszka – BUENOS AIRES: katedra, Pałac Prezydencki, Budynek Kongresu, Aleja 9 de Julio, dzielnica Palermo, teatr Kolumba, cmentarz Recoleta, dzielnica portowa La Boca. Wieczorem powrót do hotelu, gorąca obiadokolacja, nocleg.

3 DZIEŃ: FIESTA GAUCHA

Po śniadaniu udział w FIESTA GAUCHA – pokaz bazujący na folklorze gauchos, z muzyką graną na żywo, pokazami tańca regionalnego oraz tanga; podziwianie umiejętności jeździeckich oraz możliwość przejażdżki konnej w towarzystwie gauchos. Wieczorem powrót do hotelu, gorąca obiadokolacja, nocleg.

4 DZIEŃ: USHUAIA

Po śniadaniu przelot do USHUAIA – miasta na Ziemi Ognistej, uważanego za najbardziej wysunięte na południe miasto nie tylko w Ameryce Południowej, ale także na świecie. Przyjazd do hotelu w Ushuaia, zakwaterowanie (2 noce), gorąca obiadokolacja, nocleg.

5 DZIEŃ: PARK NARODOWY ZIEMI OGNISTEJ - REJS PO KANALE

Po śniadaniu zwiedzanie PARKU NARODOWEGO ZIEMI OGNISTEJ oraz REJS PO KANALE BEAGLE, podczas którego podziwiać można uchatki patagońskie i słynną latarnię, zwaną „latarnią na końcu świata”. Wieczorem powrót do hotelu, gorąca obiadokolacja, nocleg.

6 DZIEŃ: EL CALAFATE

Po śniadaniu przelot do miejscowości EL CALAFATE – jednego z najdynamiczniej rozwijających się miast w Argentynie pod względem ruchu turystycznego. Przyjazd do hotelu w El Calefate, zakwaterowanie, gorąca obiadokolacja, nocleg.

7 DZIEŃ: LODOWIEC PERITO MOREO

P śniadaniu przejazd na LODOWIEC PERITO MOREO w Parku Narodowym Los Glaciares – jednej z największych atrakcji argentyńskiej Patagonii. Wieczorem przyjazd do hotelu w okolicy El Chalten, zakwaterowanie, gorąca obiadokolacja, nocleg. Miejsce Mszy św. – do ustalenia.

8 DZIEŃ: FITZ ROY i CERRO TORRE

Po śniadaniu podziwianie „najpiękniejszych krajobrazów świata” - widok na szczyty FITZ ROY i CERRO TORRE. Wieczorem powrót do hotelu, gorąca obiadokolacja, nocleg.

9 DZIEŃ: TORRES DEL PAINE

Po śniadaniu przejazd do Chile i podziwianie uroków PARKU NARODOWEGO TORRES DEL PAINE. Wieczorem przyjazd do hotelu w okolicy El Calafate, zakwaterowanie, gorąca obiadokolacja, nocleg

10 DZIEŃ: WYLOT

Po śniadaniu bezpośredni przejazd do Buenos Aires, transfer na lotnisko. Wylot do Warszawy z przesiadką w jednej ze stolic europejskich.

11 DZIEŃ: PRZYLOT

Przylot do Warszawy, zakończenie pielgrzymki

CENA

od 15 640 zł

ZAPYTAJ NAS O TĘ PIELGRZYMKĘ