LOREM IPSUM DOLOR

Telefon: +48 22 870 39 38 | Mail: hermes@hermes-travel.pl

HISZPANIA - FRANCJA
CZARNA MADONNO MIEJ NAS W SWOJEJ OPIECE - 7 DNI

2930 zł 40 EURO

Czarna Madonno miej nas w Swojej opiece

TRASA

Montserrat – Barcelona – Księstwo Andory – Lourdes – Saragossa – Costa Brava

TERMIN

7 dni

PROGRAM PIELGRZYMKI

1 DZIEŃ: WYLOT

Zbiórka na Lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy Kaplicy Lotniskowej, spotkanie z przedstawicielem biura, Msza św., odprawa bagażowa. Wylot do Barcelony. Wieczorem przyjazd do hotelu w okolicach Barcelony, zakwaterowanie (2 noce), gorąca obiadokolacja, nocleg.

2 DZIEŃ: MONTSERRAT - BARCELONA

Po śniadaniu wjazd na MONTSERRAT – zwiedzanie Sanktuarium z wizerunkiem Czarnej Madonny; Msza św. W drugiej części dnia zwiedzanie BARCELONY: miasta Gaudiego: Park Guell, modernistyczne kamienice, niedokończony kościół Sagrada Familia, majestatyczna katedra św. Eulalii z “koronkowymi” iglicami. Wieczorem powrót do hotelu, gorąca obiadokolacja, nocleg.

3 DZIEŃ: KSIĘSTWO ANDORY

Po śniadaniu przejazd do KSIĘSTWA ANDORY – raju podatkowego; czas wolny na zakupy. Wieczorem przyjazd do hotelu w Lourdes, zakwaterowanie, gorąca obiadokolacja. Udział w procesji z lampionami. Nocleg.

4 DZIEŃ: LOURDES

Po śniadaniu pobyt w LOURDES – Sanktuarium Maryjnym, gdzie 11 lutego 1858 roku, przy jaskini Massabielle (Stara Skała), 14-letnia Bernadeta Soubirous doświadczyła objawienia Matki Boskiej. W programie: projekcja filmu w polskiej wersji językowej, Msza św., indywidualna kąpiel w wodzie z groty Massabielle, Droga Krzyżowa. Wieczorem przyjazd do hotelu w okolicach Saragossy, zakwaterowanie, gorąca obiadokolacja, nocleg.

5 DZIEŃ: SARAGOSSA

Po śniadaniu zwiedzanie SARAGOSSY – nawiedzenie bazyliki Matki Bożej na Kolumnie (El Pilar). Wieczorem przyjazd do hotelu w okolicach Barcelony, zakwaterowanie, gorąca obiadokolacja.

6 DZIEŃ: COSTA BRAVA

Po śniadaniu całodzienny wypoczynek na plaży na COSTA BRAVA. Wieczorem gorąca obiadokolacja, nocleg.

7 DZIEŃ: WYLOT

Po śniadaniu przejazd na lotnisko w Barcelonie; odprawa bagażowa; wylot do Warszawy, zakończenie pielgrzymki.

CENA

od 2930 zł + 40 euro

ZAPYTAJ NAS O TĘ PIELGRZYMKĘ