LOREM IPSUM DOLOR

Telefon: +48 22 870 39 38 | Mail: hermes@hermes-travel.pl

WŁOCHY
DO GROBU BŁOGOSŁAWIONEGO JANA PAWŁA II I ŚWIĘTEGO OJCA PIO - 9 DNI

2340 zł 95 EURO

Do grobu Błogosławionego Jana Pawła II i Świętego Ojca Pio

TRASA

Kahlenberg – Wenecja – Padwa – Rzym – Watykan – Monte Cassino – Monte Sant’Angelo – San Giovanni Rotondo

TERMIN

9 dni

PROGRAM PIELGRZYMKI

1 DZIEŃ: WYJAZD - BRATYSŁAWA

Godz. 06.00 podstawienie autokaru przed parafię, godz. 06.30 wyjazd w trasę. Około 14.00 obiad w restauracji na terenie Polski. Wieczorem przyjazd do hotelu w Bratysławie, zakwaterowanie, nocleg; kolacja we własnym zakresie.

2 DZIEŃ: KAHLENBERG

Wyjazd z hotelu we wczesnych godzinach rannych (śniadanie w formie suchego prowiantu lub w restauracji w bardzo wczesnych godzinach), jazda przez Austrię w kierunku Włoch; krótki pobyt na wzgórzu KAHLENBERG (Msza św. w kościele polskim). Wieczorem przyjazd do hotelu w Lido di Jesolo w godzinach wieczornych, zakwaterowanie w hotelu, gorąca obiadokolacja, nocleg.

3 DZIEŃ: WENECJA - PADWA

Po śniadaniu wyjazd do WENECJI – miasta setek kanałów, tysięcy uliczek oraz tylko jednego placu – Placu Świętego Marka uważanego za „salon Europy”; spacer do Mostu Westchnień, Wieży Zegarowej, zwiedzanie bazyliki Św. Marka (pobyt przez około 3 godziny); przejażdżka tramwajem wodnym. Wczesnym popołudniem wyjazd do PADWY – bazylika św. Antoniego z grobem Świętego, Msza św. Wieczorem przyjazd do hotelu w Montecatini Terme, gorąca obiadokolacja, nocleg.

4 DZIEŃ: WATYKAN

Wyjazd z hotelu we wczesnych godzinach rannych (śniadanie w formie suchego prowiantu lub w restauracji w bardzo wczesnych godzinach), przejazd do WATYKANU i zwiedzanie Bazyliki Świętego Piotra oraz nawiedzenie grobu Świętego Jana Pawła II. Na koniec dnia zwiedzanie Bazyliki Świętego Jana Chrzciciela na Lateranie. Wieczorem przyjazd do hotelu w okolicach Rzymu, gorąca obiadokolacja, nocleg.

5 DZIEŃ: WATYKAN - RZYM

Po śniadaniu pobyt w WATYKANIE – na początek udział w audiencji generalnej z Ojcem Świętym Franciszkiem. W drugiej części dnia zwiedzanie RZYMU antycznego: Forum Romanum, Koloseum, Kapitol, Panteon, Plac Wenecki, Piazza Navona oraz spacer do Fontanny di Trevi i Schodów Hiszpańskich, czas wolny. Wieczorem powrót do hotelu, gorąca obiadokolacja, nocleg.

6 DZIEŃ: MONTE CASSINO - MONTE SANT’ANGELO

Po wczesnym śniadaniu w hotelu wyjazd na MONTE CASSINO – chwile zadumy na Cmentarzu Żołnierzy Polskich, Msza św., zwiedzanie Opactwa Benedyktynów oraz nawiedzenie Sanktuarium w miejscowości MONTE SANT’ANGELO – miejsce objawień Archanioła Michała. Wieczorem przyjazd do hotelu w okolicy San Giovanni Rotondo, gorąca obiadokolacja, nocleg.

7 DZIEŃ: SAN GIOVANI ROTONDO

Po wczesnym śniadaniu zwiedzanie SAN GIOVANI ROTONDO – sanktuarium Świętego Ojca Pio – stygmatyka i włoskiego świętego czczonego na całym świecie; Msza św. Wieczorem przyjazd do hotelu w Lido di Jesolo, gorąca obiadokolacja, nocleg.

8 DZIEŃ: WYJAZD - BRATYSŁAWA

Po śniadaniu w hotelu bezpośredni przejazd do Bratysławy; przyjazd do hotelu w późnych godzinach wieczornych, gorąca obiadokolacja, nocleg.

9 DZIEŃ: WYJAZD

Po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną; przyjazd przed parafię w późnych godzinach wieczornych, zakończenie pielgrzymki.

CENA

od 2 340 zł + 95 euro

ZAPYTAJ NAS O TĘ PIELGRZYMKĘ