LOREM IPSUM DOLOR

Telefon: +48 22 870 39 38 | Mail: hermes@hermes-travel.pl

FRANCJA – HISZPANIA – PORTUGALIA
SZLAKIEM SANKTUARIÓW EUROPY - 15 DNI

4590 zł 150 EURO

Szlakiem sanktuariów Europy

TRASA

Reims – Paryż – Lourdes – Santiago de Compostela – Fatima – Toledo – Madryt – Saragossa – Montserrat – Barcelona – Avignon

TERMIN

15 dni

PROGRAM PIELGRZYMKI

1 DZIEŃ: WYJAZD

Godz. 05.30 wyjazd w trasę. Obiad na terenie Polski. Przyjazd do hotelu w okolicy Frankfurtu, nocleg. Kolacja we własnym zakresie.

2 DZIEŃ: REIMS

Po śniadaniu przejazd do REIMS. Gorąca obiadokolacja. Wieczorem przyjazd do hotelu w okolicy Paryża, zakwaterowanie (2 noce), nocleg.

3 DZIEŃ: PARYŻ

Po śniadaniu pobyt w PARYŻU – Msza św., zwiedzanie Dzielnicy Łacińskiej z katedrą Notre-Dame, spacer Polami Elizejskimi, wjazd na wieżę Eiffla, Dzielnica Montmartre z bazyliką Sacre Coeur, rejs po Sekwanie. Gorący posiłek. Wieczorem powrót do hotelu, nocleg.

4 DZIEŃ: LOURDES

Po Mszy św. i śniadaniu bezpośredni przejazd do Lourdes, zakwaterowanie w hotelu (2 noce), obiadokolacja, nocleg.

5 DZIEŃ: LOURDES

Po śniadaniu pobyt w LOURDES, Msza św., indywidualna kąpiel w wodzie z groty Massabielle; czas wolny. Obiadokolacja; wieczorem udział w procesji z lampionami.

6 DZIEŃ: SANTIAGO DE COMPOSTELA

Po porannej Mszy św. przejazd do Hiszpanii. Przyjazd do hotelu w okolicy Santiago de Compostela, obiadokolacja, nocleg.

7 DZIEŃ: SANTIAGO DE COMPOSTELA

Po śniadaniu pobyt w SANTIAGO DE COMPOSTELA – zwiedzanie katedry Św. Jakuba z relikwiami zmarłego; Msza św. Po południu wyjazd do Portugalii. Przyjazd do Fatimy, zakwaterowanie w hotelu (2 noce), obiadokolacja, nocleg; wieczorem udział w procesji różańcowej ze świecami.

8 DZIEŃ: FATIMA

Po śniadaniu pobyt w FATIMIE; wspólna modlitwa w miejscach objawień w Valinhos i Loca do Cabeco, zwiedzanie bazyliki, Msza św. Obiadokolacja w hotelu, udział w procesji różańcowej ze świecami.

9 DZIEŃ: TOLEDO

Po śniadaniu przejazd do TOLEDO; Msza św. Wieczorem przyjazd do hotelu w okolicy Madrytu, obiadokolacja, nocleg.

10 DZIEŃ: MADRYT

Po śniadaniu zwiedzanie MADRYTU – Plac Hiszpański, Puerta del Sol, pomnik Don Kichota i Sancho Pansy, Palacio Real – z zewnątrz. Wieczorem przyjazd do hotelu w okolicy Saragossy, obiadokolacja, nocleg.

11 DZIEŃ: SARAGOSSA - MONTSERRAT

Po śniadaniu zwiedzanie SARAGOSSY – bazylika oraz katedra. W drugiej części dnia wjazd na MONTSERRAT – zwiedzanie klasztoru z figurą Czarnej Madonny; Msza św. Wieczorem przyjazd do kurortu w okolicy Barcelony, zakwaterowanie (2 noce), obiadokolacja, nocleg.

12 DZIEŃ: BERCELONA

Po śniadaniu zwiedzanie BARCELONY – katedra św. Eulalii, aleja Las Ramblas, kościół Sagrada Familia. Krótki wypoczynek na plaży. Obiadokolacja i nocleg w hotelu.

13 DZIEŃ: AVIGNON

Po śniadaniu wyjazd w trasę, w programie: zwiedzanie AVIGNONU. Obiadokolacja. Wieczorem przyjazd do hotelu w okolicy Lyonu, zakwaterowanie, nocleg.

14 DZIEŃ: W trasie

Po śniadaniu przejazd do Niemiec. Obiadokolacja, wieczorem przyjazd do hotelu w okolicy Norymbergi, nocleg.

15 DZIEŃ: POWRÓT

Po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną do Polski. Wyżywienie – we własnym zakresie.

CENA

od 4590 zł + 150 euro

ZAPYTAJ NAS O TĘ PIELGRZYMKĘ