LOREM IPSUM DOLOR

Telefon: +48 22 870 39 38 | Mail: hermes@hermes-travel.pl

MEKSYK
W POSZUKIWANIU ZNAKÓW INDIAŃSKIEJ MADONNY - 11 DNI

5780 zł 1100 USD

W poszukiwaniu znaków indiańskiej Madonny

TRASA

Mexico City – Rezerwat Xochimilco – Mexico City – Guadelupe – Piramidy Teotihuacan – Cholula – Tonantzintla – Puebla – Cuernavaca – Cacahuamilpa – Taxco – Acapulco – Mexico City – Guadelupe

TERMIN

11 dni

PROGRAM PIELGRZYMKI

1 DZIEŃ: WYLOT

Zbiórka na lotnisku Okęcie w Warszawie przy Kaplicy Lotniskowej, spotkanie z przedstawicielem biura, Msza św., odprawa bagażowa. Wylot do Meksyku z przesiadką w jednym z portów europejskich. Po przylocie transfer do hotelu w okolicach Mexico City, zakwaterowanie, obiadokolacja we własnym zakresie, nocleg.

2 DZIEŃ: MEKSYK - XOCHIMILCO

Po śniadaniu przejazd do historycznego centrum miasta MEKSYK, zwiedzanie: Katedra Metropolitalna z 1521 roku, Pałac Narodowy. Przejazd do Naturalnego Rezerwatu Biosfery w dzielnicy XOCHIMILCO – rejs po historycznych kanałach z obiadokolacją na łodziach. Wieczorem powrót do hotelu, nocleg.

3 DZIEŃ: GUADALUPE - TEOTIHUACAN

Po śniadaniu zwiedzanie Placu Trzech Kultur. Przejazd do Bazyliki Matki Boskiej z GUADALUPE, gdzie znajduje się oryginalny wizerunek Najświętszej Marii Panny; Msza św. Po południu przejazd TEOTIHUACAN. W drugiej części dnia zwiedzanie zespołu architektonicznego: Piramidy Słońca i Księżyca, pałac Quetzalpapalotla (ptaka-motyla), świątynia Pierzastego Węża, Droga Umarłych, cytadela. Obiadokolacja w restauracji przy Piramidach. powrót do hotelu, nocleg.

4 DZIEŃ: CHOLULA - TONANTZINTLA - PUEBLA

Po śniadaniu wyjazd w kierunku Puebla - postój w CHOLULA. Przejazd do TONANTZINTLA – kościół Santa Maria. Zwiedzanie „Miasta Aniołów” – PUEBLA, ulubionego miejsca Papieża Jana Pawła II: Casa del Alfenique, Katedra, kościół Św. Dominika z przepiękną “Kaplicą Różańcową”- Msza św, Słodka Uliczka. Spacer na rynek El Parian. Wieczorem przyjazd do hotelu w okolicach Puebla, gorąca obiadokolacja, nocleg.

5 DZIEŃ: CUERNAVACA

Po śniadaniu wyjazd w kierunku Taxco. Po drodze krótki postój w CUERNAVACA – mieście wiecznej wiosny. Po drodze zwiedzanie jaskiń Cacahuamilpa. W godzinach wieczornych przyjazd do hotelu w okolicach Monte Taxco, zakwaterowanie, gorąca obiadokolacja, nocleg.

6 DZIEŃ: TAXCO - ACAPULCO

Po śniadaniu zwiedzanie słynnego z wyrobów sztuki jubilerskiej TAXCO – wjazd taksówkami typu VW garbus do centrum. W dalszej kolejności przejazd do „perły Pacyfiku” – ACAPULCO, najsłynniejszego kurortu Meksyku nad Oceanem Spokojnym. Zakwaterowanie w hotelu. Czas wolny na plażowanie. Od momentu zakwaterowania do dyspozycji gości jest formuła all inclusive. Wieczorem Msza św. w hotelu, nocleg.

7 DZIEŃ: ACAPULCO

Po śniadaniu całodzienny pobyt w kurorcie ACAPULCO z formułą all inclusive. Wieczorem Msza św. w hotelu. Nocleg.

8 DZIEŃ: ACAPULCO

Po śniadaniu całodzienny pobyt w kurorcie ACAPULCO z formułą all inclusive. Wieczorem przejazd na pokaz skoków Quebrada. Msza św. w hotelu. Nocleg.

9 DZIEŃ: W trasie

Po śniadaniu przejazd w kierunku Mexico City. Obiad w hacjendzie Vista Hermosa. Wieczorem przyjazd do hotelu w okolicach Mexico City, zakwaterowanie, nocleg.

10 DZIEŃ: MEXICO CITY - GUADALUPE

Po śniadaniu zwiedzanie MEXICO CITY – stolicy Meksyku: Muzeum Antropologii. Przejazd do Bazyliki krótki pobyt w GUADALUPE, pożegnalna Msza św. Wieczorem transfer na lotnisko; wylot do Warszawy z przesiadką w jednej ze stolic europejskich.

11 DZIEŃ: WYLOT

Przylot do Warszawy, zakończenie pielgrzymki.

CENA

od 5 780 zł + 1100 USD

ZAPYTAJ NAS O TĄ PIELGRZYMKĘ