LOREM IPSUM DOLOR

Telefon: +48 22 870 39 38 | Mail: hermes@hermes-travel.pl

Paryż i Parki Atrakcji

1540 zł

Paryż i Parki Atrakcji

TRASA

ŸParyż – Wersal – Disneyland – Aquaboulevard

CENA

od 1540 zł

PROGRAM WYCIECZKI

1 DZIEŃ

Wyjazd we wczesnych godzinach rannych. Nocny przejazd przez Niemcy.

2 DZIEŃ

Przyjazd do Paryża drugiego dnia rano. Wyspa La Cité: Pałac Sprawiedliwości (z zewnątrz), Katedra Notre Dame. Spacer po ”polskiej” Wyspie Św. Ludwika: Biblioteka Polska i dom, w którym mieszkała Maria Skłodowska-Curie. Luwr – największe muzeum świata. Wjazd na Wieżę Eiffel’a. Rejs po Sekwanie. Obiadokolacja w restauracji samoobsługowej. Wieczorem przyjazd do miejsca noclegu.

3 DZIEŃ

Wersal, barokowa rezydencja francuskich królów, ogrody i fontanny. Paryż spacer po Polach Elizejskich – od Łuku Triumfalnego do Placu de la Concorde, wieczorny spacer po barwnym wzgórzu Montmartre. Obiadokolacja w restauracji samoobsługowej. Powrót na nocleg.

4 DZIEŃ

Disneyland. Całodzienna zabawa w najnowocześniejszym w Europie parku rozrywki. Obiadokolacja w restauracji samoobsługowej. Nocleg w hotelu.

5 DZIEŃ

Cmentarz Père Lachaise, na którym pochowani są m. in. Balzak, Proust, Edith Piaf, Jim Morrison, a także wielu wybitnych Polaków: Fryderyk Chopin, Józef Wybicki i Walery Wróblewski. Aquaboulevard – park wodny z basenami, rzekami, plażami, zjeżdżalniami i szeregiem innych atrakcji. Wieczorem wyjazd w drogę powrotną. Nocny przejazd do Polski.

ŚWIADCZENIA ZAWARTE W CENIE

  • transport autokarem (uchylne siedzenia, klimatyzacja lub nawiewy, DVD),
  • noclegi: zakwaterowanie w pokojach 2-3-osobowych z łazienkami,
  • wyżywienie: 3 śniadania, 4 obiadokolacje w restauracjach samoobsługowych,
  • ubezpieczenie – Koszty Leczenia do kwoty 10 000 EURO, Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków do kwoty 15 000 zł, Bagaż do kwoty 1 000 zł,
  • opieka pilota podróżującego z grupą na całej trasie,
  • usługi lokalnego przewodnika w Paryżu,
  • konkursy utrwalające wiadomości z drobnymi nagrodami. Cena nie obejmuje biletów wstępu – ok. 145 EUR.

ZAPYTAJ NAS O TĘ WYCIECZKĘ